Mapa tratí. Lyžovačka Tatry. Lopušná dolina. Lyžiarska škola. Požičovňa lyží. lyžiarsky vlek. Cenník skipasov - Lopušná dolina

Prejsť na obsahAktuality >


Mapa tratí


Lyžiarska škola


Požičovňa


SKI servis


Bufet Zrubík


UbytovanieLyžiarske stredisko Lopušná dolina

dĺžky vlekov od 150 m do 700 m, výškové prevýšenie 139 metrov
4 vleky TATRAPOMA, MECHANICKÉ ZASNEŽOVANIE
LYŽOVANIE, KORČULOVANIE & SÁNKOVANIE
Lyžiarske stredisko Lopušná dolina sa nachádza pri meste Svit, od ktorého je vzdialené 3 km, južne od štátnej cesty E-18. Prístup do strediska je po asfaltovej ceste, odbočkovu vo Svite pri Mäsokombináte NORD SVIT. Stredisko leží v nadmorskej výške 777 m nad morom (údolná stanica) s prevýšením až do výšky 916 m nad morom (vrcholová stanica). Zjazdovky sú situované na severo východ na trávnatých terénoch - pasienky v pásme lesa. Kvalita zjazdových tratí v lyžiarskom stredisku je zabezpečená mechanickým zasnežovaním, vrátane pravidelnej mechanickej údržby zjazdoviek. V stredisku je parkovisko situované pred vstupom do lyžiarskeho areálu. Pred vstupom do Lopušnej doliny sú k dispozícii upravené bežecké trate pre začiatočníkov aj pokročilých.

AKTUÁLNY STAV ZJAZDOVIEK >>
FOTOGALÉRA >>
F 540m / 700
H 700m / 900
S 115m / 200
S 150m / 200
FREERIDE
200 / modrá / light

600 / červená / middle
200  /modrá / light
150 / light

K dispozícii sú 4 vleky TATRAPOMA, z toho dva lyžiarske vleky pre začínajúcich lyžiarov. Maximálna prepravná kapacita vlekov je 2 300 osôb/hod. a dĺžky vlekov od 150 metrov do 700 metrov s výškovým prevýšením 139 metrov rôznej náročnosti.
Zvyšujeme bezpečnosť našich návštevníkov, zákazníkov a zamestnancov. Vďaka umiestneniu AED do našich priestorov môžeme v prípade náhleho zlyhania srdca výrazne zvýšiť šancu postihnutého na prežitie.
Lopušná dolina, s.r.o.
Lopušná dolina, s.r.o.
Kontakt >>
Návrat na obsah